Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Volný čas

Studentský klub / konferenční prostor na U7

Hledáte ideální prostor pro fakultní nebo firemní akce pro Vaše kolegy nebo obchodní partnery? Tak jste tady správně!

V nabídce pro Vás máme nově přistavené společenské prostory nacházející se na střeše budovy U7 na ulici Štefánikova 150, Zlín. Stylově zařízený prostor disponuje kapacitou až 60 osob, plně vybaveným barem s čepovaným pivem, limonádou, kvalitní kávou, samozřejmostí je široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a Wi-Fi připojením. Rádi pro Vás připravíme pracovní snídani, coffee break, obědové menu nebo večerní raut studeného i teplého charakteru. K zapůjčení je projektor s plátnem nebo flip chart. Prostor je možné zcela zatemnit.

V případě pěkného počasí nabízíme slunečnou terasu, s ojedinělým výhledem na Zlín. Kapacita až 30 osob, možnost letního grilování.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na adrese catering@utb.cz nebo na telefonech +420 606 777 230 nebo
+420 605 318 483.

Den Otvírací doba
Po, Čt 16:00 – 22:00
Út, St 16:00 – 24:00
Pá, So Soukromé akce / zavřeno

Rádi se s Vámi osobně potkáme a připravíme Vám nabídku přesně dle Vašich požadavků.

Fakulty a součásti