Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Jak se ubytovat

Doplňující informace

Zvířata mimo asistenčních a vodících psů nejsou povolena.

Vybavení ubytovacích prostor je podrobně uvedeno v inventářích pokojů dle jednotlivých budov. Naleznete zde.
Kuchyňky nejsou vybaveny nádobím. Ubytovaní používají své vlastní.

Dlouhodobě ubytovaní mají možnost zapůjčení ložního povlečení. Toto povlečení je možné zdarma v předem vypsaných termínech 1 x za měsíc měnit za čisté. Termíny výměny prádla ve VŠ kolejích a Garni naleznete zde. Výměna ložního prádla mimo uvedené termíny je za poplatek.

Při krátkodobém ubytování je postel před nástupem na ubytování čistě povlečena a k dispozici je ručník a hotelové mýdlo.

Ubytovaní studenti mají možnost tisku (za poplatek), zapůjčení čistících a úklidových prostředků, internetového kabelu a na U6 oproti vratné záloze i switch.

Parkování

MSI – před budovou není možnost parkování.
U6, U7 a U12 – parkování před budovami je velmi omezeno. Je možné pouze v případě volných míst na nevyhrazených (volně dostupných) parkovištích.
Garni – parkování při dlouhodobém ubytování před budovou není povoleno. Je nutné zabezpečit plynulost zásobování obchodů a služeb v této budově. Krátkodobým hotelovým hostům je parkování povoleno na základě vydaných parkovacích karet hotelem GARNI. Bez parkovací karty je parkování zakázáno (žlutá čára, označeno zákazem stání s dodatkovou tabulí).

Parkování je možné na některém z odstavných parkovišť, např. bezplatné parkoviště pod Sportovní halou Datart (cca 300 m od hotelu Garni).

Pro podrobnější informace je možné kontaktovat recepce jednotlivých budov, které naleznete zde.

Fakulty a součásti

Zavřít