Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Přehled kolejí

Hotel Garni

Hotel je umístěn nedaleko centra města Zlína. Nabízí ubytování převážně ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve 3 apartmánech pro 4 osoby. Apartmány tvoří dva dvoulůžkové pokoje a společné sociální zařízení. V pokojích jsou manželské postele nebo oddělená lůžka. V případě, že ve vybavení pokoje není chladnička, mají studenti s uzavřenou smlouvou o ubytování po předchozí dohodě s provozním na Garni možnost přivezení vlastní chladničky (chladnička včetně mrazáku může mít celkový objem max. 120L a musí mít platnou revizi a kontrolu dle normy ČSN 33 160).
V budově je k dispozici samoobslužná pračka a sušička (platba přes mobilní aplikaci). Na recepci je možné zapůjčit žehličku (pro žehlení je vyčleněna samostatná místnost s žehlicím prknem) nebo vysavač.

V prvním patře se nachází společná kuchyňka vybavena jídelními stoly se židlemi, dřezem, sdílenými chladničkami, mikrovlnnými troubami, indukčními vařiči (vlastní nádobí vhodné na indukci) a varnými konvicemi.

Vedle recepce je umístěn automat s občerstvením.

V přízemí budovy se nachází restaurace, kde je možné v pracovní dny zakoupit snídaně a obědy (polední menu). Studenti a zaměstnanci mají možnost použít při placení kartu studenta (nabitý kredit) nebo zaměstnance UTB a tak využít sníženou (dotovanou) cenu.

Wi-fi připojení je v celé budově.

Check-in: od 14:00
Check-out: do 11:00

Aktuální ceníky naleznete zde.

Podrobnější info pro krátkodobé ubytování naleznete zde.

Tel. recepce: NONSTOP +420 576 034 740
Tel. provozovatel: +420 576 034 741

Úřední hodiny: Odkaz na úřední hodiny

Virtuální prohlídka

Adresa: nám. T. G. Masaryka 1335, 760 01 Zlín

Fakulty a součásti

Zavřít