UTB

Jak se ubytovat

Nástup na ubytování

Místo na koleji máte. Co teď?

  • Pokud do 13. 9. 2018 v aplikaci ISKaM zjistíte, že jste ubytování na našich kolejích získali, sledujte Aktuality, kam vypíšeme termíny, ve kterých se můžete přijet ubytovat.
  • Pak si vyberte termín, kdy máte čas, a v něm se zastavte na recepci své koleje k ubytování. Než pojedete, podívejte se do aplikace ISKaM, zda jste podepsali elektronickou ubytovací smlouvu (nemusíte si jí tisknout, ale bez podepsané smlouvy Vás nebudeme moci ubytovat) a do seznamu kolejí na adresu, abyste po cestě nebloudili.
  • S sebou si vezměte občanský průkaz, potvrzení o studiu (jen 1. ročníky) a cestovní doklad (pokud přijíždíte studovat ze zahraničí). Taky doporučujeme předem vytisknout a vyplnit evidenční kartu. Jestli jste ještě nezaplatili poměrnou část kolejného (peníze za zbytek měsíce, ve kterém se ubytováváte), přineste si i hotovost.
  • Od nás při ubytování dostanete klíče od pokoje, přebírku ubytovacího místa, povlečení na postel a identifikační nálepku na studentskou kartičku. Nakonec v lůžkovém listu podepíšete, že jste ubytování skutečně převzali, a jdete bydlet.

Může se stát, že vám ani jeden z našich termínů nebude vyhovovat. Napište nebo zavolejte ubytovatelce svých kolejí a domluvte se spolu na jiném termínu. Kdybyste se v termínu nepřijeli ubytovat a ani nám nenapsali, museli bychom vám nechat ubytování i s kaucí propadnout.

Zavřít

Fakulty a součásti