Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Jak se ubytovat

Nástup na ubytování

Místo na koleji máte. Co teď?

  • Zkontrolujte si datum nástupu na kolej, který jste si zadali v systému ISKaM. Již nejsou nástupy hromadné, ale dle právě vámi zadaného data. Jen upozorňujeme, že lůžko je rezervováno maximálně 3 pracovní dny včetně data rezervace, který jste uvedli v ISKaMu!
    Pokud se nemůžete dostavit k nástupu na ubytování, informujte ubytovatelku e-mailem o této skutečnosti co nejrychleji, nejpozději však do 3 pracovních dnů vč. data rezervace.
  • Než pojedete, podívejte se do aplikace ISKaM, zda jste podepsali elektronickou ubytovací smlouvu (nemusíte si jí tisknout, ale bez podepsané smlouvy Vás nebudeme moci ubytovat) a do seznamu kolejí na adresu, abyste po cestě nebloudili.
  • S sebou si vezměte občanský průkaz, potvrzení o studiu (jen 1. ročníky) a cestovní doklad (pokud přijíždíte studovat ze zahraničí). Taky doporučujeme předem vytisknout a vyplnit evidenční kartu. Jestli jste ještě nezaplatili poměrnou část kolejného (peníze za zbytek měsíce, ve kterém se ubytováváte), přineste si i hotovost.
  • Od nás při ubytování dostanete klíče od pokoje, přebírku ubytovacího místa, povlečení na postel a identifikační nálepku na studentskou kartičku. Nakonec v lůžkovém listu podepíšete, že jste ubytování skutečně převzali, a jdete bydlet.

Kdybyste se v termínu nepřijeli ubytovat a ani nám nenapsali, museli bychom vám nechat ubytování i s kaucí propadnout.

Fakulty a součásti

Zavřít