Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Přehled kolejí

Kolej U7 – Štefánikova

Nově zrekonstruovaná budova nabízí moderní ubytování v centru Zlína.

Ubytovací buňky tvoří dva pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyňka je společná pro oba pokoje (pouze při dlouhodobém ubytování). Převážná většina pokojů je dvoulůžkových, část jednolůžkových, třílůžkových a jednolůžkových imobilních. Každá kuchyňka je vybavena sklokeramickým vařičem, mikrovlnnou troubou a chladničkou. V budově jsou k dispozici samoobslužné pračky a sušičky (platba mincovým systémem), úschovna kol a fitness. Vstup do budovy a ostatních místností je chráněn přístupovými kartami, které jsou aktivovány na recepci. Zde je možné i zapůjčení žehličky nebo vysavače. V přízemí budovy se dále nachází lobby s automatem na kávu, snídaňová místnost a na střeše budovy je studentský klub s letní terasou a krásným výhledem na Zlín. Internetové pokrytí je v celé budově.

Pokoje v 4. a 5. patře mají automaticky v ceně kolejného připočítány snídaně. Zájemci o snídaně z ostatních pokojů mají možnost o tuto službu požádat ubytovatelku. Snídaně jsou vydávány v pracovní dny vždy od 6:30 do 9:30 hod.

Fitness se nachází v přízemí budovy a je k dispozici denně od 7:00 do 21:30 hod. Ubytovaní ve VŠ koleji Štefánikova mají na vyžádání vstup zdarma. Ostatní zájemci z řad studentů a zaměstnanců UTB obdrží při každé návštěvě přístupovou kartu po uhrazení vratné zálohy 300,- Kč a poplatku 50,- Kč (za každou započatou hodinu) na recepci VŠ kolejí Štefánikova. Fitness je určeno pro maximálně 5 cvičenců.

Platby v hotovosti na recepci jsou možné pouze v rozmezí 10:00 – 22:00 hod.

Aktuální ceníky naleznete zde.

Podrobnější info pro krátkodobé ubytování naleznete zde.

Tel. recepce: 10:00 – 6:00   +420 576 036 111
Tel. ubytovatelka: +420 576 036 118
Úřední hodiny: Odkaz na úřední hodiny

Virtuální prohlídky

Adresa: Štefánikova 150, 760 01 Zlín

Fakulty a součásti

Zavřít