Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

KMZ utb

Pořadníky a proces schvalování – Aktualizováno 24. 10. 2023

Abychom předešli dotazům týkající se schválení Vašich žádostí, rádi bychom Vám upřesnili proces schvalování.

Termíny pro převzetí pokoje jsou aktualizovány a spuštěny.

Pro studenty vyšších ročníků:
1. Registrace (podávání) žádostí o ubytování na AR 23/24 byla spuštěna 19. 6. 2023.
2. Po podání žádosti Vám bude zaslán emailem o akceptaci žádosti a obdrželi jste pokyny k platbě kauce.
3. Po schválení (vyhovění) budete vyrozuměni automaticky emailem.
4. Po splnění bodu 2 Vám bude umožněna volba výběru pokoje na přidělené budově (pouze do vyčerpání lůžkových kapacit).

Pro studenty prvních ročníků:
1. Registraci (podání) žádosti můžete provést až po zápisu na Vaši fakultu
3. Po schválení (vyhovění) budete vyrozuměni automaticky emailem.

Upřesnění:
Proces schvalování žádostí probíhá postupně a podle splnění níže uvedených kritérií:
1. Čas podání žádosti;
2. Čas zaplacení kauce nebo doplacení kauce;
3. Body za dojezdnost (více než 120 bodů u vyšších ročníků a u prvních ročníků 2120 bodů).

Pořadníky CZ + SK

Kapacita pro 1. ročníky

FAI

FAME

FHS

FMK

FT

Kapacita pro vyšší ročníky

U6

U7

U12

Garni

Obsazeno** od 15. 9. 2023

MSI

Max32

Pořadník International

Obsazeno**

Vysvětlivky:
* Žádosti jsou průběžně vyřizovány.
** Posun v pořadníku probíhá dle uvolňování lůžek. Přednostně jsou stále vyřizovány žádosti splňující časovou dojezdnost (více jak 120b u vyšších ročníků a 2120 b u prvních ročníků). Studenti, kteří nechtějí čekat na uvolnění lůžka, mají možnost zažádat přes formulář v ISKAM o zrušení své žádosti a navrácení kauce. Je nutné v ISKAM doplnit číslo účtu, který je vedený v ČR.

***Pouze na dotaz. Více informací naleznete zde.

Fakulty a součásti