Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Rektorský den sportu | 26. dubna

Ten den, na který se celý rok tolik těšíte,kvůli kterému celý rok tvrdě trénujete a radostí nemůžete ani dospat, konečně přichází. Jediný den vysokoškolského roku, kdy místo akademických textů produkujete endorfiny.

Letos nabízíme opět báječnou paletu pohybového vyžití:

• Turnaj v badmintonu pro zaměstnance
  • Turnaj v tenise pro zaměstnance
  • Golf pro zaměstnance
  • Turnaj v badmintonu
  • Turnaj v tenise
  • Turnaj ve volejbale smíšených družstev
  • Plavecká štafeta + vodní hrátky
  • In line bruslení
  • Aerobik maratón
  • Horolezectví
  • Cykloturistika
  • Golf
  • Letní biatlon
  • Kickbox
  • Tai – Ji
  • Kendo
  • Kopaná
  • Florbal
  • Turistika – pochod, tradičně i orientačně netradičně

Bojovat o volné místo ve vybrané disciplíně budete od 13. 4. 2018 08,00 hodin do 25. 4. 2018 12,00 hodin. Ty z vás, kteří zapisování aktivit propásnete, čeká stará dobrá turistika, kde je míst neomezeně.

Zápočet bude udělen po ukončení Rektorského dne sportu garanty jednotlivých aktivit.

Pokud na vás vleze nějaký bacil a nebudete se moci aktivně zúčastnit kontaktujte prosím Mgr. Marcelu Kubalčíkovou – kubalcikova@fame.utb.cz.

Informace k jednotlivým sportům najdete nekonečným scrollováním na http://www.utb.cz/fame/o-fakulte/rektorsky-den-26-4-2018

Fakulty a součásti