Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Aktuality a akce

KMZ utb

Pořadníky a proces schvalování – Aktualizováno 22.6.

Abychom předešli dotazům ohledně doby schválení Vašich žádostí, rádi bychom Vám sdělili pracovní postup. Pro studenty vyšších ročníků: 1. Registrace (podávání) žádostí o ubytování na AR 22/23 započala 8. 6. 2022 po půlnoci 2. Po schválení (vyhovění) budete vyrozuměni automaticky emailem 3. Po splnění bodu 3 Vám bude umožněna volba výběru pokoje.Pro studenty prvních ročníků: 1. Registraci (podání) žádosti můžete provést až po zápisu na Vaši fakultu 2. Po schválení (vyhovění) budete vyrozuměni automaticky emailemUpřesnění: Stále vyhodnocujeme podle 3 základních pilířů: 1. Čas podání žádosti 2. Čas zaplacení kauce 3. Body za dojezdnost (více než 100 bodů u vyšších ročníků a u prvních ročníků 2100 bodů)Pořadníky CZ + SKKapacita pro vyšší ročníkyU6 OBSAZENO**U12 OBSAZENO**MSI OBSAZENO**Vysvětlivky: * Žádosti jsou průběžně vyřizovány. ** Posun v pořadníku probíhá dle uvolňování lůžek. Přednostně jsou stále vyřizovány žádosti splňující časovou dojezdnost (více jak 100b u vyšších ročníků a 2100 b u prvních ročníků). Studenti, kteří nechtějí čekat na uvolnění lůžka, mají možnost zažádat přes formulář v ISKAM o zrušení své žádosti a navrácení kauce. Je nutné v ISKAM doplnit číslo účtu, který je vedený v ČR.

Detail článku

Uzavření stravovacích provozů v období letních prázdnin 2022

KMZ utb

Informace k pořadníkům o ubytování