UTB

Jak se ubytovat

Studenti 2. – 5. ročníků

Nějaký ten rok už umíte chodit v univerzitním světě, ale zařizování bydlení na kolejích je pro vás stále španělská vesnice?

Podávání žádosti
Žádost o ubytování podáte přes ubytovací systém ISKaM, kam se přihlásíte se stejnými údaji, jako používáte k přihlášení do STAGu.

Zaplacení kauce
Abyste potvrdili, že máte o ubytování opravdu zájem, a my vám mohli rezervovat pokoj, je třeba zaplatit
kauci 2000 Kč. Ve chvíli, kdy kauce přistane na našem na účtu, se dáme do vyřizování vaší žádosti.

Kauci můžete zaplatit třemi způsoby:

  • Bezhotovostně – částku 2000 Kč převeďte ze svého účtu na účet 107-7297170247/0100. Jako variabilní symbol (VS) uveďte VS, který naleznete po přihlášení do aplikace ISKaM.
  •  Hotovostně – částku 2000 Kč vložte v Komerční bance na účet 107-7297170247/0100. Opět je třeba uvést variabilní symbol (VS), který naleznete po přihlášení do aplikace ISKaM.
  • Platební bránou v aplikaci ISKaM.

Kauci prosím neplaťte složenkou.

 

Termín podání žádosti
Čím dříve si žádost podáte a zaplatíte kauci, tím rychleji budeme schopni potvrdit vaše ubytování.

Pokud zažádáte o ubytování nebo pošlete kauci poté, co se vyčerpají místa na všech kolejích, lůžko na koleji vám přidělíme podle počtu míst, která se uvolní. Ovšem už si nebudete moct vybrat konkrétní pokoj a lůžko.

Vyřízení žádosti
Až podáte žádost a zaplatíte kauci, průběžně sledujte ISKaM, kde se dozvíte, jestli na vás vyšlo místo, a případně si vyberete pokoj a lůžko.
Může se stát, že si bydlení na kolejích nakonec rozmyslíte. Napište co nejdříve na e-mail ubytovatelky KMZ a do přílohy přiložte vyplněnou žádost o vrácení kauce. Nezapomeňte si před tím přečíst pravidla pro vrácení kauce.

Zavřít

Fakulty a součásti