Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Miroslav Zikmund obdrží čestný doktorát UTB

Výsledky výzkumu své uplatnění nacházejí především v gumárenském, plastikářském, automobilovém a textilním průmyslu. Dále také ve zdravotnictví, zemědělství a při výrobě obalových materiálů, v průmyslu elektrotechnickém a elektronickém i v nanotechnologiích. Naše pozornost je zaměřena zejména na doktorské studijní programy. Provádíme inovační a vyhledávací výzkum pro Aliachem, a. s., závod Fatra Napajedla. Spolupracujeme s Fakultou technickou VUT v Brně, PIB Brno a VŠCHT v Praze. Výsledky výzkumu své uplatnění nacházejí především v gumárenském, plastikářském, automobilovém a textilním průmyslu. Dále také ve zdravotnictví, zemědělství a při výrobě obalových materiálů, v průmyslu elektrotechnickém a elektronickém i v nanotechnologiích. Naše pozornost je zaměřena zejména na doktorské studijní programy.

Podnadpis

• lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet
  • lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit

Výsledky výzkumu své uplatnění nacházejí především v gumárenském, plastikářském, automobilovém a textilním průmyslu. Dále také ve zdravotnictví, zemědělství a při výrobě obalových materiálů, v průmyslu elektrotechnickém a elektronickém i v nanotechnologiích. Naše pozornost je zaměřena zejména na doktorské studijní programy.

lorem ipsum dolor sit amet

1. lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet
  2. lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum

Fakulty a součásti